Karty do zdjęć

Karty do zdjęć - ozdoba do sesji zdjęciowych i nie tylko.

Karty do zdjęć wykonane z drewna to wspaniały pomysł jako dodatek do zdjęć, który zagwarantuje wspomnienia. Karty pozwolą nam udokumentować pierwszy rok życia dziecka i zatrzymać najpiękniejsze chwile na dłużej. Nasze produkty są grawerowane laserowo oraz ręcznie szlifowane - zapewnia to wysoką jakość wykonania.

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać karty do zdjęć niemowlaka?

Jest to produkt, który pomoże urozmaicić zdjęcia naszego maleństwa oraz okresu przed jego narodzinami. W przeciwieństwie do produktów tego typu z innego materiału drewno z upływem czasu nie zmienia swojego wyglądu. Ponadto wzory wykonane są na nim metodą laserową, dzięki czemu wyglądają precyzyjnie, czysto oraz nie zmieniają swojego kształtu. Karty do zdjęć nadają pamiątce naszego niemowlęcia ciepła oraz wyrazistości. Ponadto możemy ich użyć również w okresie przygotowawczym przed narodzinami, upamiętniając nasz brzuszek wraz z kartą do zdjęć. W późniejszym czasie można wykorzystać ten produkt do zrobienia girlandy, bądź innej ozdoby pokoju dziecięcego.


Karty do zdjęć w ciąży na prezent

Produkt ten jest doskonałym i niebanalnym prezentem zarówno dla przyszłych, jak i świeżo upieczonych rodziców. Karty do zdjęć ciążowych są na tyle uniwersalnym produktem, że nadają się jako upominek zarówno dla naszych najbliższych jak i trochę dalszych osób. PS. Sami sobie również możemy zrobić prezent w postaci drewnianych kart do zdjęć! Jeżeli chciał/abyś coś zmienić w zaproponowanym przez nas projekcie – nie ma problemu! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz – pomożemy!