Metryczka dla dziecka

Metryczka dla dziecka - pamiątka urodzenia

Metryczka dla dziecka, to tabliczka, na której zawarte są podstawowe informacje o urodzeniu dziecka. Najczęściej wybieranymi danymi na tabliczce jest imię dziecka, data oraz godzina urodzenia, waga i wzrost. Nie oznacza, to jednak, że nie możemy samodzielnie wymyślić danych, które chcielibyśmy umieścić na metryczce dla dziecka.

Aktywne filtry

Metryczka dla dziecka – zbędny wydatek?

Część osób uważa, że metryczka dla dziecka jest zbędnym elementem, który i tak zostanie zepchnięty w kąt. Nie sugerujmy się opinią innych! Tabliczka z danymi naszej nowonarodzonej pociechy to piękna i wyjątkowa pamiątka. Produkt ten jest również świetną ozdobą pokoju dziecka. Ponadto metryczkę dla dziecka możemy wykorzystać do tytułowej strony kroniki dziecka bądź albumu z zdjęciami naszej pociechy.


Jaką metryczkę dla dziecka wybrać?

Obecnie na rynku mamy ogromny wybór metryczek dla dzieci, które są chętnie wybierane – kolorowe, z papieru, z drewna itp.. Podczas wybierania tej właściwej warto zwrócić uwagę na trwałość produktu. Mimo, iż papierowe kolorowe metryczki dla dzieci ujmują nas swoim wyglądem należy pamiętać, że to tworzywo łatwo się niszczy oraz przybiera nieciekawy wygląd wraz z upływem czasu. Dlatego też oferujemy Państwu metryczkę dla dziecka zrobioną z drewna. Dane dziecka wypalamy w drewnie laserem, dzięki czemu mamy pewność, że nie ulegną one zniekształceniu. Ponadto nie oszukujmy się – drewno ma swój klimat. Jeżeli chcesz umieścić na metryczce dla dziecka inne dane, niż te zaproponowane przez nas (np. imiona rodziców, godzinę narodzin, data urodzenia), wystarczy się z nami skontaktować, aby wykonać to w dowolnym miejscu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom oraz zapewnić Państwu, że świetna pamiątka nie zmieni swojego wyglądu z biegiem lat.


Metryczka dla dziecka – kto komu kupuje?

Wbrew pozorom tabliczki na narodziny dziecka nie kupują jedynie rodzice sami dla siebie. Metryczka urodzenia jest również świetnym upominkiem od najbliższej rodziny czy przyjaciół, będzie to świetny prezent dla dzieci metryczki. Nie krępuj się i kupuj – świeżo upieczeni rodzice na pewno ucieszą się z takiego prezentu. Nie ukrywamy naszych kosztów płatności, koszty dostawy cena - są widoczne w każdej naszej ofercie.

Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: tabliczki do zdjęćkarty do zdjęć i podkładki pod kubek.