Klatka na alkohol

Klatka na alkohol - prezent na urodziny i inne okazje

Klatka na alkohol to klatka, którą należy odkręcić, aby dostać się do środka. Do każdej klatki dołączamy tabliczkę na której może być dowolny grawer. Możliwość dowolnego graweru oznacza, że taka klatka może być prezentem na różne okazje - nie tylko jako prezent urodzinowy.

Aktywne filtry

Klatka na alkohol - prezent, który sprawi mnóstwo zabawy

Klatka jest również doskonałym prezentem na różne okazje – od 18-nastek, przez 50-dziesiątki po pożegnanie współpracownika, obronienie pracy dyplomowej i dzień chłopaka. Warto jednak umieścić w niej trunek, który preferuje osoba dostająca od nas upominek. Ponadto produkt ten może posłużyć do świetnej zabawy takiej jak otwieranie alkoklatki na czas! PS. Kto pierwszy ten wygrywa zawartość.


Klatka jako ozdoba pokoju?

Klatka na alkohol idealny prezent do ozdobienia pokoju każdego prawdziwego imprezowego świra. Po wstawieniu do klatki alkoholu każdy, kto Cię odwiedzi będzie patrzył z podziwem. Produkt ten idealnie nadaje się również jako trofeum do umieszczeniu alkoholu - wystawy alkoholowej naszego barku. Wbrew pokazowym zdjęciom może służyć również jako klatka na wódkę czy szampana. Klatka na alkohol – czyli prosty produkt stworzony z metalowych prętów, śrub oraz drewna. Rzecz, którą każdy sympatyk imprez chce mieć w swoim domu!

Dla wygody klienta każda klatka skręcana jest przez nas od dolnej części. Instrukcja skręcania klatki i umieszczenia butelki jest dołączana do paczki (klatka skręcana [górna część] przez klienta). Klatka sprzedawana bez zawartości, mieści butelki różnych rozmiarów. Wymiary klatki są zawarte w opisie każdego produktu.

Do każdego produktu dołączone są kluczki płaskie, materiał prętów to metal wymiary zewnętrzne są podane przy każdym produkcie. Klatka na alkohol mieści różnej wielkości butelki, które stoją na dolnej części.


Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: zawieszka do samochodu, portret ze zdjęcia i podkładki pod kubek.