Klatka na alkohol

Klatka na alkohol - niebanalny prezent na urodziny

Klatka to nietypowy sposób zapakowania prezentu, który może przysporzyć nie lada kłopotów i idących za tym emocji, od śmiechu do lekkiej irytacji! A to wszystko dlatego, że dostanie się do butelki z alkoholem nie jest takie proste. Należy odkręcić naprawdę wieleee śrubek, aby otworzyć prezent. Do każdej klatki dołączamy tabliczkę, na której mogą Państwo zamieścić dowolny grawer. Dzięki takiej opcji alkoklatka może być wymarzonym prezentem urodzinowym nie tylko dla młodszych, ale też starszych, oraz takich o wybrednym podniebieniu, którzy nie piją byle czego. Dedykacja jest dowolna!

Aktywne filtry

klatka na alkohol

Alkoklatka - świetny prezent na każdą okazję

Klatka na alkohol z grawerem to także doskonały prezent na inne okazje – od pożegnania współpracownika, przez obronienie pracy dyplomowej czy dzień chłopaka. Warto jednak umieścić w niej trunek, który preferuje osoba dostająca od nas upominek. Ponadto tak zapakowana butelka może posłużyć do świetnej zabawy takiej jak otwieranie alkoklatki na czas! PS. Kto pierwszy ten wygrywa zawartość, jaką zawiera alkoklatka. Kto oparłby się takiej gratce, jaką jest prezent klatka na alkohol? Dodatkowo klatka na butelkę to oryginalna dekoracja i doskonałe miejsce do eksponowania ulubionych trunków. Z pewnością osoba obdarowana będzie miło wspominać chwile z urodzin, za każdym razem kiedy spojrzy na prezent.

klatka na alkohol


Klatka na butelkę - designerski hit

Klatka na alkohol to idealny prezent do ozdobienia pokoju każdego prawdziwego imprezowego świra. Każdy, kto Cię odwiedzi będzie patrzył z podziwem, kiedy zobaczy w Twoim pokoju alkohol w klatce. Produkt ten idealnie nadaje się również jako trofeum do umieszczenia alkoholu - wystawy alkoholowej naszego barku. Wbrew pokazowym zdjęciom może służyć również jako klatka na wódkę czy szampana. Klatka na alkohol – czyli prosty produkt stworzony z metalowych prętów, śrub oraz drewna. Rzecz, którą każdy sympatyk imprez chce mieć w swoim domu!


Oprócz bycia praktycznym gadżetem jest również świetnym elementem wystroju wnętrza. Elegancki design i oryginalny sposób prezentacji butelki sprawiają, że klatka zawsze przyciąga uwagę i dodaje pomieszczeniu charakteru. Może pełnić rolę dekoracyjną w domowym barku, a także stać się atrakcją na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi. Dodatkowo możliwość umieszczenia na niej dowolnego graweru pozwala na jeszcze bardziej personalizowany wygląd i sprawia, że klatka na alkohol staje się wyjątkowym i niepowtarzalnym elementem wystroju.


Każda klatka na alkohol sprzedawana jest bez zawartości i mieści butelki różnych rozmiarów. Wymiary klatki znajdują się w opisie każdego produktu, a instrukcja skręcania klatki i umieszczenia butelki jest dołączana do paczki (klatka skręcana [górna część] przez klienta). Aby ułatwić klientom skręcanie klatek, dla wygody każda klatka jest przez nas skręcana od dolnej części. Wraz z produktem dołączone są również kluczyki płaskie - nie trzeba się martwić o narzędzia. Filarem drewnianych spodków są metalowe pręty. Wymiary zewnętrzne są podane przy każdym produkcie.


Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: zawieszka do samochodu, portret ze zdjęcia i podkładki pod kubek.

klatka na alkohol