Winietki ślubne

Winietki ślubne - ozdobne wizytówki na weselny stół

Winietki, to klasyczny sposób oznaczenia miejsc dla gości danej imprezy. Mogą mieć różne kształty oraz zdobienia. Oferujemy winietki ślubne zrobione z drewna. Materiał ten idealnie wpasuje się zarówno na weselu w stylu boho jak i classic.

Aktywne filtry

Winietki ślubne nie tylko na ślub

Wiele osób zastanawia się czy nazwa winietki ślubne oznacza, że można ich używać tylko na weselu. Odpowiadamy więc na tą zagwozdkę: Absolutnie NIE! Winietki ślubne nazywane są tak ze względu na popularność tego produktu na tego typu imprezach. Natomiast jak najbardziej można używać ich również na spotkaniach takich jak urodziny, rocznice czy posiedzenia biznesowe. Winietki są funkcjonalną ozdobą każdej imprezy, na której chcemy wyznaczyć miejsca gości. Ponadto można je dopasować do każdego stylu spotkania – wybierając odpowiedni rodzaj, kształt, czcionkę oraz motyw.


Drewniane winietki ślubne na stół

W odróżnieniu od zwykłych papierowych winietek, nasz produkt jest o wiele bardziej trwały. Drewno charakteryzuje się zarówno niezwykłą elegancją jak i prostotą, która wpasuje się w każdą tematykę imprezy. Poza tym oferujemy naszym klientom spersonalizowanie zamawianych winietek. Oznacza, to że nie trzeba wybierać zaproponowanego przez nas projektu – można go stworzyć samemu! Dobierając odpowiedni rodzaj (stojące, wiszące, leżące), kształt, czcionkę oraz motyw (np. kwiaty, serca). Mało tego – jesteśmy w stanie stworzyć z winietki podziękowania dla gości. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą nieograniczoną kreatywność.