Tabliczki do zdjęć

Tabliczki do zdjęć - ozdoba do sesji zdjęciowych

Drewniane tabliczki do zdjęć, to unikatowa ozdoba do fotografii Twojego malucha. Nie musisz się zastanawiać ile miesięcy/lat miało Twoje maleństwo na danym zdjęciu – wystarczy spojrzeć na tabliczkę.

Aktywne filtry

Drewniane tabliczki do zdjęć niemowlaka

Podejmując decyzję o zakupie tabliczek należy kierować się nie tylko atrakcyjnością wizualną, ale również trwałością materiału, z którego są zrobione. Produkt zrobiony z papieru łatwo ulega zniszczeniu, dlatego oferujemy klientom tabliczki z drewna. Tworzywo to jest nie tylko trwałe, ale również nadaje zdjęciom ciepła. Ponadto świetnie wpasowuje się w różne motywy przewodnie sesji. Jeżeli chciałbyś/abyś zmienić coś w zaproponowanym przez nas wzorze lub stworzyć własną tabliczkę do zdjęć – skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.


Dlaczego warto mieć tabliczkę do zdjęć?

Drewniane tabliczki z miesiącami służą jako ozdoba fotografii. Ponadto możemy od razu odczytać przedział wiekowy naszej pociechy. Nie oznacza, to jednak, że tabliczki służą do zdjęć tylko z dziećmi. Wiele przyszłych mam dokumentuje swoją ciążę w formie fotografii. Dzięki drewnianym tabliczkom do zdjęć bardzo szybko jesteśmy w stanie przywołać wspomnienie z danego okresu ciąży. Tabliczka do zdjęć nie musi być kupowana samemu sobie – jest to również świetny pomysł na prezent. Zarówno świeżo upieczeni rodzice, jak i Ci, którzy właśnie dowiedzieli się o nowym życiu z pewnością ucieszą się z takiego upominku. Tabliczkę do zdjęć możemy również wykorzystać w późniejszym czasie jako ozdobę dziecięcego pokoju bądź wkładkę do albumu.

Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: metryczka dla dzieckabransoletki dla par i podkładki pod kubek.