Bransoletka znak zodiaku

Bransoletka znak zodiaku - wyzwól siebie

Biżuteria dodająca klasy i oryginalności, w otoczce niezwykłej energii. Bransoletki ze znakiem zodiaku to jeden z nielicznych elementów biżuterii, który pokazuje kim, tak naprawdę jesteśmy. Bransoletki z symbolem twojego znaku zodiaku są grawerowane na małym elemencie drewnianym, który jest zaimpregnowany. Do każdej bransoletki dołączona jest drewniana tabliczka, z krótką sentencją dotyczącą cech danego znaku zodiaku. Każde bransoletki zodiakalne są produkowane przez nas ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły. Dzięki czemu każda z nich była na bieżąco doglądana, co nie jest spotykane przy seryjnie produkowanych biżuteriach przez maszyny.

Aktywne filtry

Bransoletka ze znakiem zodiaku - atrakcyjny dodatek

Poszukujesz biżuterii, która będzie niebanalnym dodatkiem, a równocześnie będziesz się z nią utożsamiać? Trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce. Bransoletki ze znakami zodiaku, to nie tylko biżuteria, ale również element naszej osobowości. Każda z bransoletek została przez nas zaprojektowana tak, abyś to Ty miał/a ostatnie słowo. Oznacza, to, że masz możliwość samodzielnego dobrania koloru sznurka. Mimo tego, że każdy znak zodiaku ma z góry przypisane do niego kolory. My postanowiliśmy, że to Ty samodzielnie „postawisz kropkę” i wybierzesz barwę, z którą najbardziej się utożsamiasz. W naszej ofercie znajdują się wzory z każdym z dwunastu znaków zodiaku. Wybierz swoją bransoletkę ze znakiem zodiaku o indywidualnych cechach lub spraw komuś oryginalny prezent.


Bransoletki to doskonały dodatek również dla mężczyzn. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów w tym stonowanych - znajdzie się również męska bransoletka ze znakiem zodiaku. Ten produkt będzie ciekawym dodatkiem nawet do casualowego ubioru, przełamując przy tym nieco sztywne konwenanse.


Jeśli znaki zodiaku są ważnym elementem w Twoim życiu, to bransoletki ze znakiem zodiaku koniecznie muszą znaleźć się w Twojej biżuterii.


Bransoletki dla znaków zodiaku - trwałość materiałów


Nasze produkty są grawerowane laserowo, dzięki temu masz pewność, że napis z sentencją jak i symbol będzie trwały i doskonale widoczny przez długi czas. Natomiast sznurki, z których są wykonane bransoletki zodiakalne to typ jubilerski. To powoduje, że są wytrzymałe, a ich woskowana powłoka chroni przed wilgocią oraz nacieraniem się na skórze. Zapraszamy do zakupu!


Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: brelok do kluczybransoletka dla siostry i portret na zamówienie.