Bransoletka znak zodiaku

Bransoletka znak zodiaku - wyzwól siebie

Biżuteria dodająca klasy i oryginalności, w otoczce niezwykłej energii. Bransoletki ze znakiem zodiaku to jeden z nielicznych elementów biżuterii, który pokazuje kim tak naprawdę jesteśmy. Bransoletki z symbolem twojego znaku zodiaku są grawerowane na małym elemencie drewnianym, który jest zaimpregnowany. Do każdej bransoletki dołączona jest drewniana tabliczka, z krótką sentencją dotyczącą cech danego znaku zodiaku. Każda bransoletka znak zodiaku jest produkowana przez nas z ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

Aktywne filtry

Bransoletka ze znakiem zodiaku - atrakcyjny dodatek

Poszukujesz biżuterii, która będzie niebanalnym dodatkiem, a równocześnie będziesz się z nią utożsamiać? Trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce. Bransoletki z znakami zodiaku, to nie tylko biżuteria, ale również element naszej osobowości. Każda z bransoletek została przez nas zaprojektowana tak, abyś to Ty miał/a ostatnie słowo. Oznacza, to że masz możliwość samodzielnego dobrania koloru sznurka. Mimo tego, że każdy znak zodiaku ma z góry przypisane do niego kolory. My postanowiliśmy, że to Ty samodzielnie „postawisz kropkę” i wybierzesz barwę, z którą najbardziej się utożsamiasz. W naszej ofercie znajdują się wzory z każdym z dwunastu znaków zodiaku. Wybierz swoją bransoletkę z znakiem zodiaku o indywidualnych cechach lub spraw komuś oryginalny prezent.

Jeśli znaki zodiaku są ważnym elementem w Twoim życiu to bransoletka ze znakiem zodiaku to konieczny element Twojej biżuterii.


Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: brelok do kluczybransoletka dla siostry i portret na zamówienie.