Amulety i talizmany

Amulety i talizmany - czym się różnią?

Amulety mają za zadanie chronić nas przed nieszczęściem oraz złem, czyli odpychać konkretne rzeczy. Talizmany mają odwrotne działanie, ponieważ ich celem jest przyciąganie konkretnych, pozytywnych energii.

Aktywne filtry

Amulety

Amulety nie tylko ładnie wyglądają, one naprawdę działają i chronią przed niebezpieczeństwem. Są stosowane od wieków i wpływają na nasze życie. Amulet może przyjmować różną formę, w ofercie posiadamy je w formie naszyjników. Oferujemy sporą ilość amuletów do wyboru, w zależności od tego, co konkretnie potrzebujesz.


Talizmany

Talizmany posiadają różne właściwości, które sprawiają, że życie staje się łatwiejsze. W ezoteryce występują nawet takie talizmany, które pomagają w nauce, zapewniają powodzenie finansowe, dbają o zdrowie jak i szczęście w związku.


Wszystkie nasze amulety i talizmany posiadają różne rodzaje naszyjników do wyboru: rzemień zamszowy, rzemień skórzany lub łańcuszek kulkowy. Dostępne są również trzy długości: 60cm, 70cm lub 80cm - każdy znajdzie odpowiedni dla siebie rozmiar. Ważną cechą naszych produktów jest również to, że są one lakierowane, co zapewnia ich długi żywot.