Zawieszki do samochodu

Zawieszka do samochodu to idealny prezent i upominek dla naszych najbliższych.

Nasze drewniane zawieszki z grawerem są wykonywane laserowo oraz ręcznie szlifowane i czyszczone - gwarantuje to wysoką jakość wykonania. Zawieszka do auta posiada możliwość personalizacji - możesz dodać własny tekst.

Aktywne filtry

Zawieszka do auta - mały (nie)zwykły prezent do samochodu

To właśnie z zawieszką obdarowywana osoba spędzi sporą ilość czasu przebywając w samochodzie. Jest to mały prezent, ale za to bardzo zapadający w pamięć. Spraw radość dla ukochanej Ci osoby i nie pozwól, aby o Tobie zapomniała. Kolejną ważną cechą takiej zawieszki jest wiadomość dla kierowcy, aby jechać ostrożnie, ponieważ ma do kogo wracać. Zawieszka nadaje się również do domu, świetnie sprawdzi się przy tym opcja zawieszki ze zdjęciem.

Personalizowana zawieszka do auta będzie idealnym prezentem na dzień chłopaka, dzień ojca, dla dziewczyny, mamy i dla bliskiej nam osoby na każdą okazję (np. walentynki). 

Do zestawu dołączony jest jutowy sznurek, który wpasuje się w kolor wisiorka i wnętrze auta oraz zapewni łatwe powieszenie zawieszki na lusterko w każdej marce samochodu.


Indywidualna personalizacja zawieszki do samochodu

Nasze zawieszki z grawerem posiadają opcję własnej modyfikacji, oznacza to, że możesz na niej umieścić dowolne imię lub nawet całkowicie inny tekst. Jest to dobra informacja dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu. W dzisiejszych czasach znaczna część produktów jest produkowana masowo, czyli jest taka sama, u nas każda z wykonywanych zawieszek do samochodu jest kompletnie inna!

Zawieszka do auta to nie jedyny nasz produkt jako prezent, sprawdź również inne nasze produkty w sklepie, takie jak: klatka na alkoholbrelok do kluczy i portret ze zdjęcia.