Girlanda na roczek

Girlanda na roczek - wspaniała pamiątka pierwszych chwil dziecka

Girlanda na roczek to obowiązkowa dekoracja pierwszych urodzin każdego dziecka. Celebracja roczku to radosne wydarzenie rodzinne, a girlanda stworzy piękne tło do sesji zdjęciowej. Drewniana girlanda świetnie prezentuje się w każdym miejscu, może posłużyć również do dekoracji sali. Girlanda nadaje się na urodziny zarówno chłopca jak i roczek dziewczynki.

Aktywne filtry

Girlanda na roczek z imieniem dziecka

Personalizacja girlandy sprawia, że możemy umieścić na niej dowolny tekst. Nie jesteśmy uzależnieni od konkretnych, standardowych zwrotów. Baner girlandy może być z imieniem lub innym wymyślonym przez nas tekstem. Girlanda sprawdzi się na urodzinki dziecka, mogą być to pierwsze urodziny dziecka, ale niekoniecznie. Możemy użyć girlandy również na przyjęcie urodzinowe z okazji dwóch, trzech latek itd. Girlanda wspaniale prezentuje się nad urodzinowym stołem i jako dekoracja sali. 


Girlandy na roczek dziecka

Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie produkty do stworzenia całej aranżacji. Wspaniała dekoracja wnętrza to jeden z czynników, który wpływa na samopoczucie gości, warto więc ozdobić pomieszczenie i zapełnić puste przestrzenie. Baner girlanda z pewnością sprawdzi się na urodzinki dziewczynki, roczek chłopca oraz baby shower. Wszystkie nasze produkty są grawerowane w drewnie, oznacza to że możesz według własnego uznania je pokolorować (np. zwykłymi kredkami) i uzyskać kolorowe girlandy dzięki czemu powstanie piękna dekoracja, stworzona częściowo przez Ciebie.

Sprawdź również inne nasze produkty, takie jak: metryczka dla dzieckagirlanda z imieniem i podkładki pod kubek.